چینی ها یک استدیو موسیقی 2200 ساله کشف کردند

در رویدادی جالب گروهی باستان شناس چینی بقایای ساختمانی که ظاهرا دپارتمان یا استودیو موسیقی دودمان کین در حدود 2200 سال پیش بوده است، را کشف کردند.

چینی ها یک استدیو موسیقی 2200 ساله کشف کردند

بقایای این ساختمان دولتی که در استان شاآنشی در شمال غربی چین واقع شده به دودمان کین (221 تا 207 قبل از میلاد) مربوط است و باستان شناسان اعلام کردند که این محوطه قدیمی که شامل چهار اتاق با مساحت مساوی است در مجموع 110 متر طول، 19.5 متر عرض دارد و دیوارهای گلی اتاق نیز ضخامتی تا حدود سه متر دارند.

در میان بقایای این ساختمان قدیمی علاوه بر آجرها و کاشی ها، تکه های یکی از آلات موسیقی کوبه ای کهن چین نیز در میان کاوش ها کشف شده است.

همچنین بر روی دیوارهای به جامانده از این ساختمان، حکاکی هایی یافت شده که حاکی از آن است که این بنا در واقع مختص دپارتمان موسیقی شهر کهن شیان یانگ در استان شاآنشی است.

باستان شناسان همچنین اعلام کردند که دو اتاق از مجموع چهار اتاق این ساختمان خالی بوده و نشانه هایی از آتش سوزی نیز در آن دیده شده که نشان می دهد این مکان پس از غارت به آتش کشیده شده است.

غارت این ساختمان احتمالا به ناآرامی هایی مرتبط است که منجر به پایان دوران حکومت دودمان کین در چین شد.

سوابق تاریخی نشان می دهد ژیانگ یو که در اواخر دوران دودمان کین یک چهره نظامی و سیاسی برجسته بوده پس از اشغال شیان یانگ آن را به آتش کشیده است.

به "چینی ها یک استدیو موسیقی 2200 ساله کشف کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی ها یک استدیو موسیقی 2200 ساله کشف کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021