با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

ازسرگیری حرکت قطار گردشگری لرستان در دهه فجر

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی لرستان گفت: حرکت قطار گردشگری استان لرستان در دهه مبارک فجر از سر گرفته می گردد.

ازسرگیری حرکت قطار گردشگری لرستان در دهه فجر

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان لرستان، سید امین قاسمی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های اجرا شده و موافقت شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، همزمان با دهه مبارک فجر قطار گردشگری لرستان حرکت خود را از سر خواهد گرفت.

او با اشاره به اینکه سوت قطار گردشگری استان از 18 بهمن 98 بار دیگر به صدا در می آید اضافه نمود: در این حرکت یکروزه، مسافران از تهران به مقصد لرستان و بازدید از 14 ایستگاه می توانند از جاذبه های زیبای این جهت ریلی در غرب کشور لذت ببرند.

دبیر ستاد خدمات سفر استان لرستان بیان نمود: با ایجاد بازارچه های صنایع دستی، غذاهای سنتی و اجرای موسیقی محلی لرستان در طول جهت در کنار بازدید از جاذبه های بکر و دیدنی در راستای رضایت مردم و گردشگران، کوشش شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان با بیان اینکه 9 اسفندماه نیز حرکت دوم این قطار گردشگری در لرستان انجام می گردد بیان نمود: با هماهنگی های اجرا شده با شرکت راه آهن و شرکت حامی گشت گهر به عنوان مجری این قطار و همچنین استقبال گسترده مردم برای استفاده از آن در ایام نوروز، همه روز از 29 اسفند تا 15 فروردین ماه شاهد حرکت قطار گردشگری لرستان خواهیم بود.

قطار گردشگری استان از ابتدای سال 98 حرکت خود را شروع کرد اما با توجه به سیل فروردین ماه و تخریب بخشی از زیرساخت ها از جمله جهت ریلی در منطقه لرستان چند ماه متوقف شد که در حال حاضر با پیگیری های اداره کل میراث فرهنگی لرستان و کوشش شرکت راه آهن و شرکت حامی گشت گهر برای استفاده از عموم مردم آماده شده است.

منبع: میراث آریا

به "ازسرگیری حرکت قطار گردشگری لرستان در دهه فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازسرگیری حرکت قطار گردشگری لرستان در دهه فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021