ارنستو والورده: در اسپانیا بازی در زمین هر تیمی سخت است، پیروزی را به نونیس تقدیم خواهیم کرد

ارنستو والورده، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: در فوتبال اسپانیا، بازی در خانه حریفان برای هر تیمی سخت است.

ارنستو والورده: در اسپانیا بازی در زمین هر تیمی سخت است، پیروزی را به نونیس تقدیم خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران ، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در دور برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل لئونسا از احتیاج بارسلونا به بهبود تاکتیکی حرف زد.

سرمربی بارسلونا در این باره گفت: هنوز جای پیشرفت داریم. سال جاری در برخی بازی ها فوق العاده کار کردیم و باید به شیوه همان بازی ها ادامه دهیم. البته در برخی رقابت ها خوب کار نکردیم. در فوتبال اسپانیا، بازی در خانه حریفان برای هر تیمی سخت است. تغییرات زیادی خواهیم داشت. بازیکنانی که چندان فرصت بازی کسب نکردند، این بار ثابت بازی خواهند کرد. به رسیدن سوارس به دربی خوش بین هستیم. نمی توانم بگویم سرجی روبرتو به زودی برمی گردد. برای کریسمس روی او حساب نموده ایم، اما اگر زودتر برگردد، حال تیم بهتر خواهد شد.

والورده در سرانجام گفت: آلنیا ثابت نموده شایسته بودن در تیم اول است. قرار بود او از ژانویه رسماً به لیست تیم اضافه گردد، اما با مصدومیت رافینیا، این اتفاق حالا رخ داد. امیدواریم رفته رفته به بازیکن مهمی برای تیم تبدیل گردد. پیروزی در بازی را تقدیم نونیس، رئیس سابق باشگاه که اخیراً درگذشت، می کنیم. در بازی رفت به دردسر افتادیم. لئونسا نشان داد تیم خوبی است و باید مراقب باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ارنستو والورده: در اسپانیا بازی در زمین هر تیمی سخت است، پیروزی را به نونیس تقدیم خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارنستو والورده: در اسپانیا بازی در زمین هر تیمی سخت است، پیروزی را به نونیس تقدیم خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021