مسافرین گرامی با توجه به شیوع ویروس کرونا جهت حفظ سلامت شما از پذیرش حضوری تا اطلاع ثانوی معذوریم و جهت انجام امور به صورت دورکاری در خدمت شما عزیزان هستیم.
شما می‌توانید در صورت لزوم با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر فنی) (جهت تماسهای اضطراری)

ارتش چین مانع ورود ناوهای آمریکایی به بندر هنگ کنگ شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، همزمان با ادامه اعتراضات و خشونت ها در هنگ کنگ، نیروی دریایی ارتش چین از ورود دو کشتی جنگی آمریکایی برای ورود به سواحل هنگ کنگ جلوگیری کرد.

ارتش چین مانع ورود ناوهای آمریکایی به بندر هنگ کنگ شد

در همین ارتباط نیز یک مقام آمریکایی اعلام نموده است که چین درخواست کشتی جنگی آبی-خاکی گرین بیکه قصد داشت وارد سواحل هنگ کنگ گردد را رد و از ورود این کشتی جلوگیری نموده است.

همچنین اعلام شده که درخواست کشتی گشت زن حامل موشک های راهنمایی شونده لیک اِری آمریکا نیز برای پهلو دریافت در هنگ کنگ رد شده است.

چین مقامات آمریکایی را به دخالت در امور داخلی این کشور بویژه در موضوع هنگ کنگ متهم می نماید.

همزمان حمل پرچم های آمریکا و انگلیس از سوی معترضان هنگ کنگی به سوءظن ها درباره دخالت غرب در اعتراضات هنگ کنگ دامن زده است.

در تصاویری که از معترضان هنگ کنگی منتشر می گردد، پرچم های انگلیس و آمریکا بخشی از این تصاویر است و همین موضوع به واکنش چین نیز منجر شده است.

همچنین شماری از قانونگذاران آمریکا از جمله نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان این کشور نیز اقدامات پلیس هنگ کنگ علیه معترضین را محکوم کرد که این اقدام کنگره، خشم چین را در پی داشته است.

سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام نموده که کشورش هرگز به کشورهای خارجی اجازه دخالت در امور هنگ کنگ را نخواهد داد، چون هنگ کنگ منطقه استعماری متعلق به غرب نیست و یک منطقه اداری ویژه جمهوری خلق چین است.

اعتراض ها در هنگ کنگ بر سر استرداد یک متهم به چین شروع شد ولی معترضان هم اکنون باتغییر خواسته های خود و تحت تأثیر دخالت های غربی ها خواهان خودمختاری کامل و برکناری رئیس اجرایی هنگ کنگ هستند که منصوب چین است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ارتش چین مانع ورود ناوهای آمریکایی به بندر هنگ کنگ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش چین مانع ورود ناوهای آمریکایی به بندر هنگ کنگ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021