!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

ادعای خبرگزاری ایتالیایی: قطری ها برای خرید باشگاه رم وارد مذاکره شدند

به گزارش آوای بورالان، یک منبع خبری در کشور ایتالیا مدعی شده است که قطری ها برای خرید جالوروسی دست به کار شده اند.

ادعای خبرگزاری ایتالیایی: قطری ها برای خرید باشگاه رم وارد مذاکره شدند

به گزارش آوای بورالان، خبرگزاری آدنکرونوس ایتالیا با انتشار خبری مدعی شده است که قطری ها به خرید باشگاه رم تمایل نشان داده اند و گویا این اتفاق به وسیله کانال های خصوصی اجرا شده است.

رم در حال حاضر هم با قطری ها رابطه تجاری دارد، چرا که خطوط هوایی قطر اسپانسر اصلی این باشگاه است و پیش از این هم اخباری درباره تمایل گروه سرمایه گذاری ورزشی قطر (QSI) به خرید جالوروسی منتشر شده بود. اگرچه جیمز پالوتا، مالک باشگاه رم فوراً این خبر را کذب خواند، اما خبرگزاری آدنکرونوس اکنون مدعی شده که حتی مذاکراتی میان طرفین اجرا شده است.

آدنکرونوس نوشته از آنجایی که طبق قوانین یوفا، دو تیمی که تحت مالکیت یک شرکت، سازمان، مؤسسه یا شخص حقیقی و حقوقی باشند نمی توانند در لیگ اروپا یا لیگ قهرمانان اروپا شرکت نمایند، گروه سرمایه گذاری ورزشی قطر که مالک باشگاه پاری سن ژرمن هم هست نمی تواند مستقیماً برای خرید رم اقدام کند و به همین دلیل به وسیله یک طرف سوم با هویت خصوصی برای خرید جالوروسی دست به کار می گردد.

این خبرگزاری به نقل از یک منبع نزدیک به قطری ها نوشته است: او (ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن) می خواهد که حرف آخر را او بزند. او برای انجام این کار مردد است. مذاکراتی اجرا شده است، اما هیچ کس نمی داند که روند مذاکرات در چه مرحله ای واقع شده است.

خبرگزاری آدنکرونوس در ادامه دلیل دیگری برای صحت داشتن خبر مذاکره قطری ها برای خرید باشگاه رم ذکر نموده و مدعی شده که بحث خرید این باشگاه در مکالمه ای میان جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا و امیر قطر، تمیم بن حمد آل ثانی مطرح شده است. این رسانه به نقل از جوزپه کونته نوشته است: شنیده ام (خطاب به امیر قطر) که در شرف خرید رم هستید. گویا امیر قطر هم با یک لبخند به نخست وزیر ایتالیا پاسخ داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ادعای خبرگزاری ایتالیایی: قطری ها برای خرید باشگاه رم وارد مذاکره شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای خبرگزاری ایتالیایی: قطری ها برای خرید باشگاه رم وارد مذاکره شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021