مسافرین گرامی با توجه به شیوع ویروس کرونا جهت حفظ سلامت شما از پذیرش حضوری تا اطلاع ثانوی معذوریم و جهت انجام امور به صورت دورکاری در خدمت شما عزیزان هستیم.
شما می‌توانید در صورت لزوم با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر فنی) (جهت تماسهای اضطراری)

اجرای کنسرت شهرام و حافظ ناظری در سونی سنتر کانادا

کنسرت ناگفته با حضور شهرام ناظری و حافظ ناظری در تورنتو کانادا برگزار گردید.

اجرای کنسرت شهرام و حافظ ناظری در سونی سنتر کانادا

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، اجرای ناگفته یکشنبه 29 مهر(21 اکتبر) در سالن سونی سنتر همراه با تقدیر یکی از اعضای مجلس کانادا برگزار گردید. در خاتمه این اجرا علی سیروس احساسی عضو مجلس کانادا از منطقه ویلودیل، با اهدای لوح تقدیری، از شهرام ناظری و حافظ ناظری تقدیر کرد.

در متن این تقدیرنامه آمده است: از شما سپاسگزای می کنیم که استعداد اسطوره ای و نبوغ هنریتان را با مردم تورنتو درمیان گذاشتید و بدانید که طرفدارهای بسیار زیادی در این جا دارید.

شهرام ناظری ضمن خوش آمد گویی به حضار از این که در کنسرت ناگفته شرکت کردند تشکر کرد و گفت: بسیار سپاسگزاریم که با سختی خودتان را به این کنسرت رسانده اید.

حافظ ناظری خالق اثر ناگفته نیز ضمن تشکر از همراهی مردم حرف هایش را این گونه شروع کرد: هدف این کنسرت این است که فرهنگ شنیداری مردم را عوض کند ما می توانستیم قطعه های خاطره انگیز انجام بدهیم اما کار سخت را انتخاب کردیم تا بر شما و نسل جوان دوستدار موسیقی تاثیر بگذاریم و به وسیله موسیقی با دنیا ارتباط برقرار کنیم.

حافظ ناظری با همراهی استاد شهرام ناظری و گروه بین المللی ناگفته چندی پیش تمرینات خود را در کشور کانادا شروع و اولین اجرای خود را 13 اکتبر (21 مهرماه) در اتاوا روی صحنه بردند. این در حالی است که 14 اکتبر (22 مهرماه) مونترال میزبان حافظ ناظری و گروهش بود.

همچنین 21 اکتبر مصادف با 29 مهرماه اعضای گروه به تورنتو سفر کردند؛ 27 اکتبر (5 آبان ماه) کلگری و در نهایت 28 اکتبر (6 آبان ماه) ونکوور میزبان فصل جدیدی از ناگفته خواهد بود.

منبع: تسنیم

به "اجرای کنسرت شهرام و حافظ ناظری در سونی سنتر کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای کنسرت شهرام و حافظ ناظری در سونی سنتر کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021