آنتونیو کونته با یک باشگاه ایتالیایی وارد مذاکره شد

سرمربی سابق یوونتوس آماده بازگشت به سری A گردیده و ممکن است با قبول راهنمایی جالوروسی به کالچو برگردد.

آنتونیو کونته با یک باشگاه ایتالیایی وارد مذاکره شد

به گزارش خبرنگاران ، چندین نشریه ایتالیایی مدعی گردیده اند که باشگاه رم برای استخدام آنتونیو کونته، دست به کار گردیده و مذاکرات خود را با او آغاز نموده است اما این مرد ایتالیایی همچنان منتظر دریافت پیشنهادی بهتر ازیک تیم بزرگتر مانند پاری سن ژرمن یا منچستریونایتد است.

جالوروسی به خاطر آغاز پرافت و خیزی که در این فصل با راهنمایی اوزه بیو دی فرانسچکو داشته، مدیرانش را نگران نموده است و به همین دلیل آنها آماده برکناری سرمربی سابق ساسولو هستند. طبق ادعای سایت خبری پانورامای ایتالیا، جیمز پالوتا، مالک باشگاه رم به مدیران این باشگاه دستور داده است که مذاکرات خود را با آنتونیو کونته، آغاز نمایند. کونته در چند هفته اخیر در چند بازی از رقابت های سری A روی سکوها رؤیت گردیده و همین موضوع سبب گردیده است که شایعاتی درباره بازگشت او به این رقابت ها شنیده گردد. او از سرانجام فصل گذشته که از سرمربیگری چلسی برکنار شد، بیکار بوده و چندی پیش فرصت قبول راهنمایی رئال مادرید را داشت که آن را به دلیل عدم موافقت با شروطش رد کرد.

از میلان و رم به عنوان مشتریان اصلی کونته یاد می گردد چرا که این دو تیم بیش از دیگر تیم های بزرگ سری A در این فصل از رقابت های داخلی ایتالیا و تورنمنت های اروپایی ضعیف نتیجه گرفته اند. او اما ترجیح می دهد که تیمی بزرگتر به او پیشنهاد مربیگری بدهد و این در حالیست که اختلافات حقوقی اش با باشگاه چلسی به دلیل عدم دریافت تمام حق و حقوقش ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنتونیو کونته با یک باشگاه ایتالیایی وارد مذاکره شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنتونیو کونته با یک باشگاه ایتالیایی وارد مذاکره شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021