آلمان: زمان گذاشتن بیشتر درباره برکسیت بی مورد است

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان اعلام نمود اگر انگلیس به زمان بیشتری برای خروج از اتحادیه اروپا احتیاج ندارد، پس دیگر درگیر شدن دوباره در مساله برکسیت چه ضرورتی دارد.

آلمان: زمان گذاشتن بیشتر درباره برکسیت بی مورد است

به گزارش، به نقل از آسوشیتدپرس، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان اعلام نمود اگر انگلیس به زمان بیشتری برای خروج از اتحادیه اروپا احتیاج ندارد، پس دیگر درگیر شدن دوباره در مساله برکسیت چه ضرورتی دارد.

مرکل در کنفرانس مطبوعاتی سالانه خود گفت: ما همیشه درباره موضع خودمان گفته ایم اگر انگلیس همچنان به زمان بیشتری احتیاج دارد ما هم این زمان را در اختیارشان می گذاریم، اما اگر به زمان بیشتر احتیاج ندارد، بنابراین دیگر ضرورت و احتیاجی ندارد که خودمان را درگیر این موضوع کنیم. اکنون ما با یک نخست وزیر جدید در انگلیس روبرو هستیم.

وی اضافه نمود همه چیز به این بستگی دارد که نخست وزیر جدید انگلیس چه موضعی دارد و او با چه رویکرد و خط مشی به کمیسیون اروپا می آید و با ژان کلود یونکر (رئیس فعلی کمیسیون اروپا) و میشل بارنیه (مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در مساله برکسیت) مشاوره و رایزنی می نماید.

وی در واکنش به این سئوال که آیا به برگزاری یک همه پرسی (دوم) در انگلیس امیدوارید، گفت: این به تصمیم شهروندان انگلیسی بستگی دارد و من در این زمینه دخالت نمی کنم و اعتقادی هم ندارم که اگر دخالت می کردم، می توانستم تاثیر بگذارم.

به "آلمان: زمان گذاشتن بیشتر درباره برکسیت بی مورد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمان: زمان گذاشتن بیشتر درباره برکسیت بی مورد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021