!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

آلمان: به دنبال راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران هستیم

به گزارش آوای بورالان، سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت که این کشور به دنبال راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران است.

آلمان: به دنبال راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران هستیم

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان،اشتفان زایبرت سخنگوی دولت آلمان روز دوشنبه گفت که این کشور برای حفظ برجام کوشش خواهد نمود.

وی که در کنفرانس خبری در برلین صحبت می کرد، گفت: آلمان در کوشش است تا راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران پیدا کند.

سخنگوی دولت آلمان با اشاره به این موضوع که اگر تهران به تعهدات خود در چارچوب برجام پایبند بماند، طرف های اروپایی نیز آن را حفظ خواهند کرد، گفت: سه کشور اروپایی (آلمان، انگلیس و فرانسه) به دنبال ایجاد ساز و کار قانونی برای تجارت به وسیله ایجاد کانال مالی پرداخت برای ایران هستند.

با گذشت یک سال از خروج آمریکا از برجام، شورای عالی امنیت ملی ایران چهارشنبه (18 اردیبهشت ماه) در بیانیه ای گفت قصد دارد در راستای صیانت از امنیت و منافع ملی مردم ایران، و در اعمال حقوق خود مندرج در بندهای 26 و 36 برجام برخی اقدامات خود ذیل برجام را متوقف کند.

جمهوری اسلامی ایران در این بیانیه به کشورهای باقی مانده در برجام 60 روز فرصت داده برای اجرای تعهدات خود به ویژه در حوزه های بانکی و نفتی اقدام نمایند.

در بیانیه اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی ضمن رد ضرب الاجل 60 روزه ایران عنوان کردند: قویاً به ایران توصیه می کنیم از انجام اقداماتی که موجب تشدید مسائل می گردد، خودداری کند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آلمان: به دنبال راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمان: به دنبال راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021