آشوری: اردوی ایتالیا تنها برای ایران رایگان است، دلیل اعلام نشدن نام کاندیداها را نمی دانم

به گزارش آوای بورالان، سرپرست فدراسیون کاراته با بیان اینکه ایران تنها تیمی است که به صورت رایگان در کمپ اردوی مشترک ایتالیا حضور دارد، گفت: دلیل اعلام نشدن اسامی کاندیداهای تایید گردیده را نمی دانم.

آشوری: اردوی ایتالیا تنها برای ایران رایگان است، دلیل اعلام نشدن نام کاندیداها را نمی دانم

محسن آشوری در گفت و گو با آوای بورالان، در خصوص اردوی مشترک تیم ملی ایران با تیم های ایتالیا و ژاپن گفت: بالاخره در این اردوی ایتالیا چندین کشور مطرح کاراته جهان حضور دارند که مسلما می تواند به آماده سازی تیم ملی کشورمان یاری کند تا ملی پوشان عملکرد خوبی را در لیگ جهانی پاریس داشته باشند. کاراته کاها می توانند با ارزیابی نقاط ضعف و قوت خود و حریفان عملکرد خوبی را در این مسابقات مهم به جا بگذارند.

او در پاسخ به این سوال که آیا حریفان نیز نمی توانند نقاط ضعف بازیکنان ما را در این اردو پیدا نمایند؟ گفت: این سوال درست است اما با رعایت جوانب مختلف می توان از این موارد جلوگیری کرد و من امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی را در لیگ جهانی کاراته وان پاریس کسب کنیم.

سرپرست فدراسیون کاراته در خصوص هزینه های این اردوی مشترک نیز اظهار کرد: در این اردو از همه کشورهایی که حضور دارند برای هزینه هتل و خورد و خوراک پول دریافت نموده اند اما طبق صحبت هایی که با فدراسیون ایتالیا داشتیم، گفتیم ایران در کاراته جهان یک برند است و می تواند به این اردوی مشترک اعتبار ببخشد. اگر می خواهند تیم ملی کاراته ایران در این کمپ حاضر گردد، باید همه هزینه ها را خودشان پرداخت نمایند که این موضع را قبول کردند. در حال حاضر ایران تنها کشوری است که به صورت کاملا رایگان در این اردو حاضر می گردد.

او اضافه کرد: البته یکسری هزینه های جانبی وجود دارد که باید خودمان پرداخت کنیم. به عنوان مثال هزینه پرواز از شهر رم تا شهر پاریس(محل برگزاری مرحله نخست لیگ جهانی کاراته وان 2019) به عهده خودمان است.

آشوری در پاسخ به این سوال، آیا محدودیتی از سوی فدراسیون برای تیم ملی بانوان وجود دارد که هیچکس در خصوص این تیم صحبت نمی کند؟ اظهار کرد: خیر، ما برای هیچکس محدودیتی ایجاد ننموده ایم و سرمربی تیم ملی تصمیم دارد فضای تیم را با دوری از مصاحبه کردن آرام نگه دارد! اما بنده در خصوص آخرین اتفاقات تیم ملی بانوان به صورت تمام قد پاسخگو هستم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که چرا اسامی کاندیداهای تایید گردیده برای انتخابات فداسیون کاراته اعلام نمی گردد؟ گفت: بنده نمی توانم در این مورد صحبت کنم و از دلایل اعلام نشدن هم بی خبرم. با این حال به نظرم آقای محمدرضا کاشانی (دبیر مجمع فدراسیون کاراته) در این خصوص می تواند پاسخ دقیق تری را ارائه دهد. وظیفه من این است که شرایط مناسبی را برای برگزاری مجمع فراهم کنم و در این راستا همه کوشش خود را می کنم.

سرپرست فدراسیون کاراته در خاتمه راجع به شرایط مالی این فدراسیون برای اعزام تیم های ملی به مسابقات پیش رو نیز گفت: وزیر ورزش دکتر سلطانی فر و رئیس کمیته ملی المپیک دکتر صالحی امیری به فدراسیون ما قول داده اند که از کاراته حمایت می نمایند و ما نیز کوشش می کنیم به روش گلخانه ای در اعزام ها دقت کنیم تا مسئله ای برای اعزام های مهم نداشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آشوری: اردوی ایتالیا تنها برای ایران رایگان است، دلیل اعلام نشدن نام کاندیداها را نمی دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشوری: اردوی ایتالیا تنها برای ایران رایگان است، دلیل اعلام نشدن نام کاندیداها را نمی دانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021