!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

آثار موزه لوور در ایران آماده نمایش است

به گزارش آوای بورالان، همانطور که در گذشته اعلام نموده بودیم موزه لوور در کمپینی تحت عنوان (شکوه تمدن های جهان) برخی از اثار جهانی خود را در ایران به نمایش میگذارد که در پی آن دیروز این اثار به تهران رسیدند و آماده نمایش در موزه ملی ایران باستان خواهد بود.

آثار موزه لوور در ایران آماده نمایش است

طبق اعلام روابط عمومی موزه ملی ایران آثار نمایشگاه موزه لوور شب گذشته وارد ایران شدند.

روابط عمومی موزه ملی ایران باستان اعلام کرد که شب گذشته، 29 بهمن، مجموعه آثار نمایشگاه موزه لوور در تهران از کشور فرانسه همراه با کارشناسان این موزه به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد و پس از ساعاتی در امنیت کامل به موزه ملی ایران منتقل شدند.

در این رابطه، جبرئیل نوکنده، مدیر موزه ملی ایران گفت:

با ورود این مجموعه به موزه ملی عملیات چیدمان آثار در محل نمایشگاه که از پیش به این منظور آماده شده آغاز می‌شود و روز دوشنبه 14 اسفندماه شاهد گشایش این نمایشگاه کم نظیر با حضور مقامات سیاسی و چهره‌های فرهنگی و هنری کشور خواهیم بود.

نوکنده در ادامه سخنانش افزود:

آثار نمایشگاه شامل بیش از 50 پیکره، نقش برجسته، ظرف، تابلو نقاشی، چاپ سنگی و دیگر آثار تاریخی است که از میان آنها دو شئ شامل یک تبر مفرغی با کتیبه شاه ایلامی اونتاش ناپیریشا و دیگری وسیله مفرغی از لرستان مربوط به ایران است و سایر آثار مربوط به فرانسه، ایتالیا، اتریش، آلمان، هلند، مصر، ترکیه، سوریه، عراق و هند است.

همچنین، نینا رضایی، مسئول نمایشگاه‌های موزه ملی ایران، خاطرنشان کرد:

این نمایشگاه از لحاظ تنوع و گستره جغرافیایی آثار در میان نمایشگاه‌های خارجی برگزار شده در موزه ملی ایران بی‌نظیر است.

طبق اعلام قبلی قرار است تا این آثار برجسته با عنوان شکوه تمدن های جهان به مدت چهار ماه در موزه ملی ایران برای عموم به نمایش گذاشته شوند.

منبع: ایرنا

به "آثار موزه لوور در ایران آماده نمایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار موزه لوور در ایران آماده نمایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021