!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

آبشار خلانگ لن تایلند

به گزارش آوای بورالان، آبشار خلانگ لن یکی از برجسته‌ترین جاذبه‌های طبیعی حیرت‌انگیز تایلند است. یکی از زیباترین آبشارهای کشور تایلند است که در فضایی بکر و آرام قرار گرفته است.این آبشار با ارتفاعی نزدیک 100 متر در دل طبیعت قرار گرفته است.

آبشار خلانگ لن تایلند

آبشارهای زیادی در این کشور وجود دارد که می‌توانید با اطلاع از قیمت تور تایلند به بازدید آن‌ها بروید. برای دستیابی به این آبشار باید چند ساعتی از بانکوک فاصله گرفته و به دل طبیعت بروید. وقتی جنگل انبوه خلانگ لن را بگردید و درختان سر به آسمان کشیده آن را مشاهده کنید از سفر خود به طبیعت کشئر تایلند لذت خواهید برد.

آبشار خلانگ لن تایلند با عرض 40 متر و ارتفاع 100 متر بسیار دیدنی است که به شما توصیه می‌کنیم با اطلاع از قیمت تور تایلند به بازدید آن‌ها بروید. قسمت خوب ماجرای این آبشار جذاب و دلفریب، همیشگی بودن آن می‌باشد، به گونه ای که فرقی ندارد چه زمانی از سال پا به دل طبیعت بگذارید، آبشار خلانگ لن با ابهت و قدرت همیشگی بر روی پهنه سبز پارک ملی جاری می‌شود.

در کنار جذابیت های آبشار خلانگ لن، نمی توان از بکری منظره و طبیعت اطرافش صرف نظر کرد. از آن جا که این آبشار، فاصله ای چند ساعتی با پایتخت تایلند دارد، گردشگران کم تری را در اطراف آبشار خواهید دید و در نتیجه فرصت آن را دارید تا طبیعت این کشور را مشاهده نمایید.

وقتی جاذبه‌های طبیعی این کشور مشاهده کنید، بیش از هر چیز دیگری به آن علاقه‌مند خواهید شد. برای رسیدن به آبشار خلانگ لن از میان فضای دلربای پارک ملی می گذرید و وقتی به نزدیکی آبشار رسیدید، هنوز هم مسیری برای گشت و گذار پیش روی شما خواهد بود.

به "آبشار خلانگ لن تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "آبشار خلانگ لن تایلند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبشار خلانگ لن تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021