رستوران ترکی بوسفور گوانجو (چین)

رستوران ترکی بوسفور (Bosphorus Turkish Restaurant) یکی از رستوران‌های حلال ترکی در گوانگجو است. این رستوران فوق‌العاده تمیز بوده و فضایی بسیار مناسب برای خوردن ناهار یا شام در سفرتان به گوانجو برای شما فراهم می‌کند.

رستوران ترکی بوسفور گوانجو (چین)

رستوران Bosphorus غذاهای متنوع ترکی و حلال را ارائه می‌دهد. کارکنان رستوران برخوردی دوستانه و مودبانه دارند و خدمات خوبی ارائه می‌دهند. علامت حلال به وضوح در ورودی رستوران قابل مشاهده است. این رستوران حلال گوانجو، معمولا شلوغ بوده و بهتر است قبل از رفتن رزرو انجام دهید. البته می‌توانید برای خالی شدن میز منتظر بمانید.

Bosphorous

رستوران بوسفور با نام چینی 铂斯土耳其餐厅، رستورانی برای ارائه کباب ترکی بوده است. این رستوران در سال‌های اخیر گسترده‌تر شده و هم اکنون 2 شعبه در گوانگجو دارد. صاحبان این رستوران‌ها تصمیم دارند در بانکوک و ایوو (Yiwu) نیز شعبه‌های جدیدی باز کنند. بوسفور خود را نماینده‌ای برای ارائه غذاهای ترکی به مردم چین می‌داند. علاوه بر مسلمانان مقیم و مسافران تور گوانجو، مردم محلی و گردشگران اروپایی نیز برای چشیدن غذاهای عالی ترکی به این رستوران می‌آیند.

دسترسی به رستوران Bosphorus راحت است. خط 5 مترو گوانجو را سوار شوید و در ایستگاه Xiaobei پیاده شوید. از خروجی A بیرون بیایید و به سمت ساختمان Zhaoqing پیاده بروید. رستوران بوسفور در این ساختمان قرار گرفته است. در این منطقه از گوانگجو رستوران‌های حلال و اسلامی زیادی وجود دارد.

آدرس
گوانگجو، منطقه Yuexiu، جاده Huanshi میانی، شماره 304، ساختمان Zhaoqing
ساعات بازدید
10 صبح تا 1 شب
تماس
83563578

موقعیت "رستوران ترکی بوسفور گوانجو (چین)" روی نقشه

به "رستوران ترکی بوسفور گوانجو (چین)" امتیاز دهید

2 کاربر به "رستوران ترکی بوسفور گوانجو (چین)" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران ترکی بوسفور گوانجو (چین)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021