پیتزا فروشی آنتیکو فورنو ونیز (ایتالیا)

پیتزا فروشی Antico Forno شاهدی زنده از این موضوع است که نباید یک رستوران را از بیرونش قضاوت کنید، بلکه باید به چیزی که در داخل ارائه می‌شود توجه کنید. این رستوران فوق‌العاده کوچک است و در مدت تور ایتالیا می‌توانید از پیتزاهای با کیفیت و تازه این مکان لذت ببرید. بسیاری که پیتزاهای این رستوران را امتحان کرده‌اند آن را بهترین ونیز توصیف کردند.

پیتزا فروشی آنتیکو فورنو ونیز (ایتالیا)

این پیتزا فروشی در سال 2001 تاسیس شده و در نزدیکی پل مشهور Rialto قرار دارد. این پیتزا فروشی ده نوع پیتزا داشته و تمام پیتزاخورها را در تمام سنین راضی می‌کند. در این رستوران از آردی با کیفیت برای تولید خمیرها استفاده می‌شود و تجربه این رستوران در پخت نان پیتزا باعث شده پیتزاها فوق‌العاده قابل هضم و خوش عطر شده و مزه‌ای بی‌نظیر داشته باشند. خمیر مورد استفاده، برای یک روز رها شده تا عمل بیاید. این کار باعث می‌شود بتوان خمیر را تا جای ممکن نازک کرد و مزه آن نیز بهبود خواهد یافت.

Antico Forno

این پیتزا فروشی در بازار زیبای ریالتو و نزدیک پل ریالتو قرار گرفته است. در تور ایتالیا می‌توانید به راحتی از طریق اتوبوس‌های آبی و از ایستگاه قطار ونیز به این مکان برسید. خط یک اتوبوس آبی را سوار شده و در ایستگاه Rialto Mercato پیاده شوید. تنوع پیتزاهای این رستوران زیاد است و تمام سلیقه‌ها را در بر می‌گیرد. این رستوران پیتزاهای بیرون بر نیز دارد. از ویژگی‌های این رستوران می‌توان به خدمات سریع، باز بودن تا دیر وقت در تمام شب‌ها، اینترنت رایگان، تهویه مطبوع (گرم و سرد) و نسبت کیفیت خوب در برابر قیمت اشاره کرد. رستوران بین دو مغازه دیگر قرار گرفته و ممکن است به راحتی از کنار آن عبور کنید ولی مطمئن باشید که گشتن برای پیدا کردن این رستوران ارزشش را دارد. کارکنانی خوش برخورد و مهربان منتظر شما خواهند بود. این پیتزا فروشی مشتریانی وفادار از سراسر جهان دارد. قیمت برش‌های پیتزا خیلی مقرون به صرفه بوده و محلی عالی برای تجدید قوا قبل از رفتن به یک جاذبه گردشگری دیگر در تور ونیز است.

آدرس
ایتالیا، ونیز، منطقه San Polo
وبسایت
anticofornovenezia.com
ساعات بازدید
11.30 صبح تا 21.30 شب

موقعیت "پیتزا فروشی آنتیکو فورنو ونیز (ایتالیا)" روی نقشه

به "پیتزا فروشی آنتیکو فورنو ونیز (ایتالیا)" امتیاز دهید

2 کاربر به "پیتزا فروشی آنتیکو فورنو ونیز (ایتالیا)" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیتزا فروشی آنتیکو فورنو ونیز (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021