پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور (Capilano Suspension Bridge Park) به مسافران تور کانادا ترکیبی منحصربه‌فرد از ماجراجویی، تاریخ و فرهنگ را ارائه می‌دهد. این پارک با طبیعت بی‌نظیرش، یکی از جذاب‌ترین مکان های دیدنی کانادا و از بایدهای بازدید از جاذبه‌ها برای هر کسی است که در سفرش از استان بریتیش کلمبیا و شهر ونکوور دیدن می‌کند. گردشگران برای داشتن یک تجربه اصیل‌تر و به‌یادماندنی‌تر می‌توانند به سراغ تورهای طبیعت‌گردی همراه با راهنما، برنامه‌های آموزشی مختص بچه‌ها، پارک ستون‌های آیینی، فروشگاه هدیه و رستوران‌هایی بروند که غذاهای عالی و بسیار لذیذ را ارائه می‌دهند.

پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

پل معلق کاپیلانو ونکوور در سال 1889 ساخته شده و از آن زمان به این سو، به یکی از برترین جاذبه های ونکوور تبدیل شده است. مردم محلی و مسافران تور کانادا از سراسر جهان از هیجان قدم زدن بر روی این پل معلق 137 متری که در ارتفاع 70 متری بالاتر از رودخانه کاپیلانو قرار گرفته لذت می‌برند. پل معلق کاپیلانو ونکوور منظره‌هایی عالی و بی‌نظیر از رودخانه در پایین و جنگل سرسبز اطرافش را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد.

جاذبه‌های این پارک تنها محدود به پل معلق کاپیلانو نیستند. در بخش پر هیجان پیاده‌روی بر لبه صخره، گردشگران در میان پوشش متراکم و سرسبز جنگل بارانی، از روی مجموعه‌ای از پیاده‌راه‌های معلق که از لبه‌های صخره‌ها بیرون زده‌اند، مسیر خود را در جنگل پیدا می‌کنند. این مسیرها راه را برای دیدن مناطق ناآشنا و تجربه طبیعت پارک از زاویه‌ای جدید باز کرده‌اند. پیاده‌روی بر لبه صخره مطمئنا تجربه‌ای نیست که برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند مناسب باشد. مسیر باریک است و ارتفاع تا سطح زمین زیاد؛ در بخش‌هایی از مسیر تنها یک شیشه‌ی بسیار قوی بازدیدکنندگان را در بالای دره زیر پایشان نگه داشته است. در این مسیر نیم‌دایره، نرده‌های دستگیره تعبیه شده و خود مسیر با میله‌های فولادی به 16 نقطه در صخره پشت سرش متصل شده است. اگر شما هم در تور کانادا خود به دنبال یک تجربه هیجان‌آور هستید، بخش Cliffwalk پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور را از دست ندهید.

نکته‌های جالب توجه در مورد Cliffwalk پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور

  • این مسیر 90 بالاتر از رودخانه کاپیلانو قرار دارد (بلندتر از خود پل معلق کاپیلانو).
  • مسیر پیاده‌روی روی لبه صخره 213 متر طول دارد.
  • عرض این پیاده‌راه تنها 50 سانتی‌متر است.
  • 16 نقطه اتصال با دریل کردن صخره پشت سر، مسیر را در هوا معلق نگه داشته‌اند.
  • برخی نقاط اتصال 6 متر درون صخره دریل شده‌اند.
  • در مجموع 486 متر فولاد برای این مسیر به کار رفته است.

پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور

ماجراجویی در بالای درختان (Treetops Adventure)، یکی دیگر از جاذبه‌های محبوب پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور در میان مسافران تور کانادا است. ماجراجویی در بالای جنگل مجموعه‌ای از 7 پل معلق است که به 8 درخت بسیار بزرگ داگلاس فیر 250 ساله متصل شده‌اند. بر روی این پل‌ها بازدیدکنندگان می‌توانند جنگل را از زاویه‌ی دیدی بسیار متفاوت تجربه کنند. ارتفاع برخی از پل‌ها از سطح زمین به بیشتر از 30 متر هم می‌رسد. سکوهای تماشای منظره در بین مسیر، فرصتی مغتنم برای توقف و دیدن منظره باشکوه جنگل ارائه می‌دهند.

وبسایت
capbridge.com
ساعات بازدید
8 صبح تا 8 شب
هزینه ورودی
54 دلار (بزرگسالان)، 30 دلار (بچه های 12 تا 16 سال)

موقعیت "پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)" روی نقشه

به "پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)" امتیاز دهید

1 کاربر به "پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021