موزه هنر در بهشت پاتایا (تایلند)

گالری هنر در بهشت پاتایا (Art In Paradise) یک نسخه مفرح و تر و تازه از یک گالری هنری است که در آن فاصله بین اثر هنری و تماشاگر از بین رفته است. نقاشی‌های سه بعدی در این مجموعه، تعاملی و برای مسافران تور تایلند بسیار سرگرم‌کننده هستند. با استفاده هوشمندانه از سایه‌ها و لبه‌ها، هنرمندان مستقیما روی دیوارها نقاشی کرده‌اند تا تصاویر خطای چشم شگفت‌انگیز ایجاد کنند. در این نقاشی‌ها به نظر می‌آید که حیوانات از درون دیوارها بیرون می‌آیند، دوستانتان روی تخته چوبی معلق روی آبشاری خروشان راه می‌روند و خرس‌های قطبی در حال دزدیدن نارگیل‌هایتان هستند. این گالری بیشتر از 100 اثر هنری در 10 بخش با موضوع متفاوت دارد. این نقاشی‌ها، تصاویر توهم نوری، حیوانات وحشی، طبیعت، تمدن‌های گذشته و بازسازی‌های آثار هنری کلاسیک به اضافه مایه‌های طنز را شامل می‌شوند. در این جا در تور پاتایا می‌توانید حتی شده برای لحظه‌ای قلم دست بگیرید و مونا لیزای پیکاسو را نقاشی کنید.

موزه هنر در بهشت پاتایا (تایلند)

گالری هنر در بهشت، مکانی عالی در تور تایلند برای رفتن همراه با بچه‌ها و جمع دوستان است، چرا که در انتها شما گالری را با لحظه‌های بسیار مفرح که همگی در دوربینتان ثبت شده‌اند ترک می‌کنید. گشتن کل گالری حدود 2 ساعت زمان می‌برد، البته بسته به این که چه قدر بخواهید با نقاشی‌ها تعامل داشته باشید این زمان می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد. در تور پاتایا جاذبه‌ای این چنینی را در هیچ کجای شهر پیدا نخواهید کرد چرا که در این مجموعه به همه چیز خوب فکر شده است، کارها به شکلی حرفه‌ای اجرا شده‌اند و جایی است که تمام اعضای خانواده می‌توانند در هر هوایی از آن لذت ببرند.

قیمت‌های ورودی برای مسافران تور پاتایا، برای بزرگسالان 500 بات و برای بچه‌ها 300 بات است. این قیمت نسبت به مبلغ 150 باتی که تایلندی‌ها باید بپردازند، ممکن است زیاد به نظر آید، البته این یک رویکرد معمول است که در بیشتر جاذبه‌های توریستی تایلند به کار برده می‌شود. اگر در تایلند زندگی می‌کنید می‌توانید اجازه کار یا گواهینامه رانندگی خود را نشان دهید تا بتوانید با قیمت‌های تایلندی‌ها وارد مجموعه شوید.

موزه هنر در بهشت در جاده دوم پاتایا قرار گرفته است. ورودی مجموعه حدود 20 متر داخل کوچه شماره 2 پاتایا قرار دارد. جاده دوم پاتایا، یک خیابان یک طرفه است، بنابراین پیدا کردن Art In Paradise راحت خواهد بود. این گالری نزدیک به میدان دلفین در شمال پاتایا است. اگر کارهای هنری مجموعه الهام‌بخشتان بودند، می‌توانید در فروشگاهی که نزدیک ورودی قرار دارد لوازم هنری و نقاشی بخرید. یک کافه کوچک هم وجود دارد که خوراکی و نوشیدنی می‌فروشد. هنر در بهشت یک مجموعه منحصر به فرد و جذاب است و لحظاتی عالی در تور تایلند را برایتان فراهم می‌کند.

موقعیت "موزه هنر در بهشت پاتایا (تایلند)" روی نقشه

به "موزه هنر در بهشت پاتایا (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه هنر در بهشت پاتایا (تایلند)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021