رستوران Live India سامویی (تایلند)

رستوران Live India در نگاه اول، شبیه یک رستوان ساده و بی‌تکلف دیگر در سامویی است، اما منو را باز کنید و آن وقت یک غافلگیری بزرگ نصیبتان می‌شود. در این منو چیزی در حدود 140 نوع غذا برای انتخاب وجود دارد. تنها با 8 میز، این رستوران متوسط در بحث اندازه دقیقا تاج محل نیست، اما از زمان تاسیسش در سال 1995 تاکنون شهرتی فراوان در بین مسافران تور تایلند به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های هندی منطقه کسب کرده است؛ جایی که می‌توانید در تور سامویی به آن مراجعه کنید تا غذاهای اصیل هندی را نوش جان کنید.

رستوران Live India سامویی (تایلند)

پاپادوم که با پیاز و گوجه و مرغ سرو می‌شود را حتما در این رستوران امتحان کنید. سمبوسه‌های گیاه‌خواری، ضخیم و آبدار هستند، در حالی که کاری ماسالا خوشمزه و تند و تیز بوده و همان شکلی است که شما در خود هند می‌توانید نوش جان کنید. مسافران تور تایلند در این رستوران می‌توانند میزان تند بودن غذاهایشان را تعیین کنند. این اتفاق خوبی است چرا که بعضی از کاری‌های هندی آن قدر تند هستند که نمونه‌های تایلندی‌شان در مقابل آنها بی‌مزه به نظر می‌آیند.

رستوران Live India یک رستوران تمیز و ساده است. چند عکس روی دیوارها نصب شده‌اند و بیشتر از چند پنکه و یک تلویزیون، انتظار دکور بیشتری را نمی‌توانید از این جا داشته باشید. جاذبه اصلی رستوران Live India برای مسافران تور تایلند البته، نه ظاهر و فضای رستوران، بلکه غذاهای عالی آن و کارکنان مودب و موقر آن هستند.

موقعیت "رستوران Live India سامویی (تایلند)" روی نقشه

به "رستوران Live India سامویی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران Live India سامویی (تایلند)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021