رستوران ژاپنی YTSB بانکوک (تایلند)

همان طور که از نامش بر می‌آید، رستوران سوشی دم زرد (Yellow Tail Sushi Bar)، یک رستوران بی‌نظیر ژاپنی است و برای آن دسته از مسافران تور تایلند که به دنبال بهترین برش‌های سوشی و ساشیمی هستند گزینه‌ای عالی است. مواد اولیه سوشی‌ها 3 بار در هر هفته از ژاپن وارد می‌شوند. این روزها آن قدر رستوران ژاپنی در بانکوک وجود دارد که بعضی مردم به اشتباه همه آنها را در یک سطح در نظر می‌گیرند. ولی به حرف ما اعتماد کنید، کیفیت غذاهای این رستوران خیلی خیلی بیشتر از آن رستوران‌های زنجیره‌ای است که در هر مالی پیدا می‌شوند. این رستوران هر روز از ساعت 18 تا 22 و از ساعت 11.30 تا 14.30 در آخر هفته‌ها باز است. رستوران YTSB گزینه‌ای عالی برای جشن گرفتن یک مناسبت خاص در تور بانکوک است.

رستوران ژاپنی YTSB بانکوک (تایلند)

رستوران YTSB در طبقه سوم ساختمانی قرار دارد که با یک پیاده‌راه چند سطحی به هتل VIE متصل شده است. دکوراسیون چوبی با نورپردازی ملایم، بلافاصله حس و حال ژاپنی را به یاد می‌آورد. جالب توجه‌ترین ویژگی دکور این رستوران، سقف مواج آن است که سالن غذاخوری را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید میزهای مرکزی یا یکی از 3 اتاقک را انتخاب کنید یا به پیشخوان رفته و سرآشپزها را در حال برش زدن سوشی‌ها و آماده‌سازی غذاها تماشا کنید. در بخش انتهایی رستوران یک قسمت خصوصی نیز وجود دارد. ولی احتمالا بخواهید در تور تایلند خود در یکی از اتاقک‌ها نشسته و کار سرآشپزان سوشی را تماشا کنید. برای سفارش غذا، تبلت‌هایی با منوی الکترونیکی در اختیارتان قرار داده می‌شود.

بیشتر کسانی که در تور تایلند به YTSB می‌آیند به دنبال ماهی‌های کمیاب و فوق‌العاده با کیفیت رستوران می‌گردند. اگر شما هم در این طبقه‌بندی قرار می‌گیرید. به شما بشقاب ساشیمی سرآشپز را توصیه می‌کنیم. خوردن ناهار یا شام در YTSB گران تمام می‌شود ولی با کیفیت مواد اولیه و تجربه کلی، ارزشش را دارد. مطمئن باشید این رستوران سوشی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

موقعیت "رستوران ژاپنی YTSB بانکوک (تایلند)" روی نقشه

منبع: bangkok.com

به "رستوران ژاپنی YTSB بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران ژاپنی YTSB بانکوک (تایلند)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021