رستوران له لای گریل کرابی (تایلند)

اگر دلباخته غذاهای دریایی هستید و در تور کرابی سر از منطقه آونانگ در آوردید، خود را برای یک غافلگیری دلپذیر آماده کنید. تقریبا تمام رستوران‌های این منطقه میگو، خرچنگ، ماهی خاردار و ماهی سرخو تازه ارائه می‌دهند اما احتمالا بزرگ خاندان همگی این رستوران‌ها، رستوران Lae Lay Grill در شمال آئونانگ است. در اینجا نه تنها گستره باورنکردنی از غذاهای دریایی بلکه غذاهای تایلندی، استیک و جوجه را پیدا می‌کنید اما تمرکز اصلی بر غذای دریایی است و آن هم با یک ویژگی اضافی جذاب یعنی یکی از زیباترین مناظر در تمام استان.

رستوران له لای گریل کرابی (تایلند)

این رستوران در بالای تپه‌های رو به ساحل نوپارات تارا قرار گرفته است. وقتی به سمت شمال و به سمت خروج از منطقه آونانگ می‌روید در اولین پیچ به سمت راست بپیچید. جاده را تا پیچ بعدی به سمت راست ادامه دهید؛ در آنجا تابلوی رستوران را می‌بینید. راهتان را مستقیم به بالای تپه ادامه دهید. در فصل پرگردشگر، رستوران سرویس اختصاصی توک‌توک برای مسافران تور کرابی از پایین تپه فراهم می‌کند.

طبقات مختلفی برای نشستن در رستوران Lae Lay وجود دارد. تمام طبقات طرح رنگی متحدالشکل از رنگ بژ و کفپوشی بتونی با مبلمان چوبی با طراحی تایلندی و گلدان‌های پر از درخت دارند. پنکه‌های بزرگ سقفی موجودند اما در این ارتفاع باد بسیار خنک است. در روزهای آفتابی منظره بر دکور برتری دارد و تمام توجهات را به خود جلب می‌کند، چرا که مناطق روستایی با تمام شکوه و سرسبزیشان در کنار جزیره‌های کوچکی که در جای جای دریای آندامان دیده می‌شوند بسیار تماشایی هستند.

اگر تا به حال در یک سالن سینما از بالاترین نقطه فیلم تماشا کرده‌اید، می‌توانید تصور کنید شام خوردن در رستوران Lae Lay در تور کرابی چگونه خواهد بود. با این مناظر خیره‌کننده، این رستوران بدون هیچ تلاشی برای رقابت با بقیه، بهترین حال و هوا را در آونانگ دارد. خود رستوران هم فضای بزرگی دارد و هیچ‌وقت احساس شلوغی نمی‌کنید. اگر بخواهید می‌توانید به تماشای کار آشپزها در آشپزخانه باز رستوران نشسته و هنر تهیه و ارائه این غذاهای رنگارنگ را مشاهده کنید. گفتنی است این رستوران کمی حال و هوای توریستی دارد اما مطمئنا مانند رستوران‌های "بپز و بنداز" در امتداد خط ساحلی شهر نیست.

وبسایت
laelaygrill.com

موقعیت "رستوران له لای گریل کرابی (تایلند)" روی نقشه

به "رستوران له لای گریل کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "رستوران له لای گریل کرابی (تایلند)" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران له لای گریل کرابی (تایلند)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021