رستوران تایلندی تون ما یوم کرابی (تایلند)

رستوران تایلندی Ton Ma Yom یک غذاخوری منحصربه‌فرد در آونانگ (اصلی‌ترین مقصد گردشگری استان کرابی) است، چرا که علیرغم اندازه کوچک، ظاهر بی‌تکلف و ساده و موقعیت نه چندان جذابش، اگر نگوییم به محبوب‌ترین اما به یکی از موردعلاقه‌ترین رستوران‌های آونانگ در بین مسافران تور تایلند تبدیل شده است. رستوران تون ما یوم در مکانی نسبتا دور افتاده در خیابانی کوچک از جاده 4203 قرار گرفته و به واقع یک جواهر پنهان در صحنه غذایی آونانگ کرابی است.

رستوران تایلندی تون ما یوم کرابی (تایلند)

با وجود فضای کوچکش، هم در بیرون و هم در داخل فضایی برای نشستن دارد. با سبکی بسیار ساده طراحی شده و در نگاه اول آنچنان دلچسب نمی‌نماید اما مانند اغلب دیگر وقت‌ها در زمان غذا خوردن در تور تایلند در اینجا هم نمی‌توان از روی ظاهر قضاوت کرد. خیلی مواقع در این کشور دکور و چیدمان رستوران جایگاه به مراتب پایین‌تری از اهمیت کیفیت غذا دارند.

در این رستوران غذاهای کلاسیک و لذیذ تایلندی با حجم زیاد با قیمت‌هایی فوق‌العاده مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌شود و شدیدا توصیه می‌کنیم قبل از رفتن میزتان را رزرو کنید. کسانی که میزشان را رزرو نمی‌کنند باید در جلوی رستوران صف بایستند تا نوبتشان شود. در این رستوران غذاهای مشهور تایلندی مانند کاری سبز مرغ، خرچنگ سرخ‌شده در کاری زرد، سالاد پاپایا، لقمه‌های بهاری، برنج چسبناک با مانگو و خیلی‌های دیگر برای مسافران تور کرابی سرو می‌شوند.

توجه کنید که مانند تمام رستوران‌های اصیل تایلندی، در اینجا هم تندی غذاها بسیار بالا است، بنابراین بهتر است در هنگام سفارش به پیشخدمت بگویید که غذایی ملایم‌تر می‌خواهید. این رستوران توسط یک خانواده دوست‌داشتنی محلی اداره می‌شود و گوشه‌ای از دنیای اصیل تایلند را به شهر توریستی و غربی‌شده‌ی آونانگ آورده است. خدمات رستوران عالی است و بیشتر کارکنان می‌توانند انگلیسی صحبت کنند. اگر در تور کرابی به آونانگ آمدید، تجربه این رستوران را به هیچ عنوان از دست ندهید.

موقعیت "رستوران تایلندی تون ما یوم کرابی (تایلند)" روی نقشه

به "رستوران تایلندی تون ما یوم کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "رستوران تایلندی تون ما یوم کرابی (تایلند)" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران تایلندی تون ما یوم کرابی (تایلند)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021