خانه موزه رامبراند آمستردام (هلند)

نه خیلی دور از محله چینی‌های آمستردام و درست پشت منطقه قرمز شهر، خانه‌ای قرار دارد که نقاش بسیار معروف هلندی، رامبرانت بین سال‌های 1639 تا 1659 صاحب آن بوده و در آن زندگی کرده است. در سال 1998 یک بخش مدرن در کنار خانه رامبرانت اضافه شد؛ این دو ساختمان در کنار هم، خانه موزه رامبراند (Rembrandt House Museum) را شکل داده‌اند. در این موزه بی‌نظیر، مسافران تور هلند می‌توانند جنبه‌هایی ناشناخته از زندگی و فعالیت‌های هنری این نقاش برجسته و شهیر را ببینند. اگر شما هم به هنر و نقاشی علاقه دارید، در سفرتان به این شهر بازدید از این موزه خاص را از دست ندهید.

خانه موزه رامبراند آمستردام (هلند)

خانه‌ای که حالا با نام خانه موزه رامبراند شناخته می‌شود، در سال 1606 ساخته شد. در آن زمان در بخش شرقی شهر قرار داشت، محله‌ای مد روز و جدید با ترکیب جمعیتی گوناگون و منزلگاه تعداد زیادی از هنرمندان محلی. در سال 1906 موسسه رامبرانت شکل گرفت و تصمیم بر این گرفته شد که خانه این نقاش معروف خریداری شود. در سال 1911 و بعد از چند سال کار بازسازی و مرمت، این خانه به عنوان موزه به روی عموم مردم باز شد. مبلمان و وسایل مربوط به آن دوران به دقت فراوان در کنار نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و چند نقاشی از دیگر هنرمندان هم عصر رامبرانت در این موزه به نمایش گذاشته شده‌اند. در خانه موزه رامبراند مسافران تور هلند می‌توانند تصویری جالب‌توجه از نحوه زندگی روزمره و کار این هنرمند را ببینند. برای هر کسی که می‌خواهد در مورد زندگی این نقاش معروف، سبک کارهایش و عصر طلایی هنر هلند به طور کلی، اطلاعات جالب‌توجهی کسب کند بازدید از این موزه توصیه می‌شود.

خانه موزه رامبراند آمستردام

راهنمای رفتن به خانه موزه رامبراند در تور هلند

خانه موزه رامبراند در مرکز شهر قدیمی آمستردام و به فاصله یک پیاده‌روی 15 دقیقه‌ای از میدان دام قرار گرفته است. مسافران تور هلند می‌توانند با استفاده از مترو و خط 9 و 14 تراموا و ایستگاه واترلوپلین خود را به این موزه برسانند. قیمت بلیت موزه برای افراد بزرگسال و بچه‌های بین 6 تا 17 سال، به ترتیب 14 و 5 یورو است. ورودی بچه‌های کوچکتر از 6 سال رایگان است. شما می‌توانید برای ورود سریع و بی‌معطلی به موزه، بلیت‌های خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. کسانی که در تور آمستردام خود کارت‌های ویژه بازدید از مکان‌های دیدنی و جاذبه‌ها (I Amsterdam) را تهیه می‌کنند، می‌توانند به رایگان از خانه موزه رامبراند دیدن کنند. شما با این کارت می‌توانید علاوه بر بازدید از تعداد زیادی از جاذبه‌ها و موزه‌ها، به راحتی از وسایل حمل و نقل عمومی شهر هم استفاده کنید.

وبسایت
rembrandthuis.nl
ساعات بازدید
10 تا 18
هزینه ورودی
14 یورو

موقعیت "خانه موزه رامبراند آمستردام (هلند)" روی نقشه

به "خانه موزه رامبراند آمستردام (هلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه موزه رامبراند آمستردام (هلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021