جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)

جزیره جیمز باند یک جاذبه معروف در خلیج فانگ نگا است. بعد از فیلم معروف جیمز باند با نام "مردی با اسلحه طلایی" بود که این جزیره در بین مسافران تور تایلند شناخته شد. ویژگی جذاب این خلیج معروف برای مسافران تور پوکت، تعداد صخره آهکی با شکل‌های جالب است که مستقیم از آبی زمردین دریا بیرون زده‌اند. این جزیره، نزدیک به جزیره‌ی همانقدر معروف Koh Ping Ghan قرار گرفته است. کل منطقه‌ای که این جزیره را احاطه کرده، فوق‌العاده شگفت‌انگیز است. در فصل‌های پر گردشگر، با آمدن قایق‌های توریست‌ها این مکان حسابی شلوغ می‌شود.

جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)

خلیج فانگ نگا محوطه‌ای 400 کیلومتر مربعی را پوشش داده و منزلگاه حدود 100 جزیره است. بیشتر آنها یا به خاطر زیبایی‌شان یا به خاطر شکل‌های عجیب و غریبشان می‌توانند در کتاب رکوردهای گینس ثبت شوند. جزیره جیمز باند با قله صخره‌ای معروفش، از زمان دیده شدن در فیلم جیمز باند در سال 1974 به یک جاذبه معروف برای مسافران تور تایلند تبدیل شده است. خوشبختانه این منطقه تحت حفاظت پارک ملی قرار گرفته است و در نتیجه به خاطر موقعیت پر مخاطره‌اش، هیچ قایقی از هیچ نوعی اجازه نزدیک شدن به این صخره را ندارد. دو راه عالی برای دیدن جزیره جیمز باند در تور پوکت، از روی قایق یا از ساحل کوچکی در کو پینگ گان است.

جزیره کو پینگ گان یکی دیگر از آن نمونه‌هایی است که مادر طبیعت به شما نشان می‌دهد چطور جادویش را به کار می‌گیرد. صخره‌های شیب‌دار در این بخش، چندین غار کوچک را در خود جای داده‌اند. این صخره‌ها فوق‌العاده شگفت‌انگیز هستند و تجربه آنها در تور پوکت یک تجربه مفرح خواهد بود. در ساحل شرقی و شلوغ‌تر جزیره، دکه‌ها و غرفه‌هایی وجود دارند که سوغات‌های ارزان قیمت که بیشتر از صدف و چوب ساخته شده‌اند را می‌فروشند.

این منطقه یک مقصد محبوب برای موج‌سواری و همچنین کایاک سواری است. بیشتر تورهای بازدید از جزیره جیمز باند بازدید از دیگر جزیره‌های محبوب را هم در برنامه سفر خود دارند و معمولا برای خوردن یک ناهار خوشمزه از غذاهای دریایی در دهکده ماهیگیری جذاب و مسلمان‌نشین Koh Panyee توقف می‌کنند. با این که برگزارکننده‌های تور، کیسه‌های پلاستیکی برای محافظت از دوربینتان در اختیارتان قرار می‌دهند اما بهتر است یک کیف ضد آب دروبین همراه داشته باشید. اگر برای بازدید از این جزیره در تور پوکت، آزادی بیشتری می‌خواهید می‌توانید از اسکله Surakul در فانگ نگا، با کمتر از 2000 بات برای حدود 3 یا 4 ساعت، یک قایق کرایه کنید. این قایق‌ها می‌توانند تا 10 نفر را در خود جای دهند.

موقعیت "جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)" روی نقشه

به "جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021