تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*

تور نوروز 99 در کشور زیبا و بیهمتای ویتنام.سفر به شهر سایگون (هوشی مین سیتی) با جاذبه های بینظیرش همانند بازار بنتانگ در کشور ویتنام آغاز می‌شود، شهر ناترنگ با ساحل بینظریش دومین شهر ویتنام در این تور شگفت انگیز  با است، هانوی پایتخت کشور ویتنام دیگر مقصد شما در این تور خواهد بود این شهر زیبا دارای تاریخ و فرهنگی غنی، طبیعتی وحشی، جاذبه‌های همچون معبد های متعدد و دریاچه هایی خیره کننده است و کشتی کروز تفریحی هالونگ آماده پذیرایی از شما حسن ختام این تور بیادماندنی برای شما در تعطیات نوروز 99 خواهد بود.

قیمت تور شامل مبلغ ریالی (9.690.000 تومان) + مبلغ ارزی مطابق جدول زیر میباشد

ID هتل شهر ستاره Ratingنوع اتاقDBLSGLExt-BedCWBCNB
1 Le Duy Hotel هوشی مین 3 7.2 DLX 749$ 1,029$ 769$ 639$ 479$
Regalia Hotel ناترانگ 3 8.3 sup
Adamas هانوی 3 8.1 sup
Huong Hai Sealife Cruise هالونگ 3++ 9.7 night cabin
2 Ramana هوشی مین 4 7.8 SUP 799$ 1,139$ 799$ 679$ 499$
Ibis Style ناترانگ 4+ 8.7 DLX
Lenid Hotel هانوی 4+ 8.8 DLX
Renea Cruise هالونگ 4++ 9.4 night cabin
3 Tan Son Nhat هوشی مین 5 8.1 DLX 1,049$ 1,599$ 1,049$ 849$ 599$
Champa Island ناترانگ 4+ 8.8 SUP
Grand vista هانوی 5++ 9.1 DLX
Golden cruise هالونگ 5 8.3 night cabin
 • DBL: هر نفر در اتاق دوتخته
 • SGL: اتاق 1 تخته
 • Ext-Bed: تخت اضافه
 • CWB: کودک با تخت
 • CNB: کودک بدون تخت
 • INF: نوزاد زیر 2 سال
 • اقامت: تعداد شب
شناسه پکیج: 176

نکات و دانستنی‌های تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*

 • تاریخ بروزرسانی 30 بهمن 98
 • ویزای کشور ویتنام با در دست داشتن دعوتنامه توریستی(که با سایر مدارک از آژانس تحویل خواهید گرفت) و پرداخت مبلغ 25 دلار در فرودگاه‌های این کشور صادر می‌گردد.
 • پرواز در تاریخ تعطیلات نوروز دارای افزایش نرخ خواهد بود.بدیهی‌است به دلیل درخواست بالا در این تاریخ ها هر چه به تاریخ پرواز نزدیکتر میشویم افزایش نرخ بیشتر خواهد بود.
 • پایه نرخ پرواز در تاریخ 26 و 27 اسفند مبلغ 9.690.000 تومان ، 28 اسفند مبلغ 12.990.000 ، 29 اسفند مبلغ 9.990.000، 2 فروردین از 18.190.000 تومان و 3 فروردین مبلغ 11.990.000 تومان خواهد بود.
 • قیمت نوزاد زیر 2 سال 1.760.000 تومان + 230 دلار می‌باشد.
 • مبلغ ریالی کودک 2 تا 12 سال 10 درصد کمتر از بزرگسال می‌باشد.

خدمات تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*

تاریخ پرواز
26 اسفند 27 اسفند 28 اسفند 29 اسفند 2 فروردین 3 فروردین
مدت و ترکیب تور
9 شب و 10 روز هوشی مین (سایگون) 3 شب ناترانگ (ناترنگ) 3 شب هانوی 2 شب هالونگ 1 شب
خدمات تور
 1. پرواز عمان‌ایر( تهران - مسقط - بانکوک - سایگون * هانوی - بانکوک - مسقط - تهران)
 2. دعوتنامه توریستی (جهت صدور ویزا در فرودگاه ویتنام)
 3. پرواز داخلی سایگون به ناترنگ
 4. پرواز داخلی ناترنگ به هانوی 
 5. ترانسفرهای فرودگاهی
 6. ترانسفر رفت و برگشت هانوی به هالونگ
 7. راهنمای انگلیسی زبان
 8. اقامت در هتلهای لوکس به همراه صرف صبحانه
 9. گشتها مطابق برنامه سفر
 10. بیمه مسافرتی
مدارک مورد نیاز
 • اصل یا اسکن خوانای پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز
 • اصل یا اسکن 1 قطعه عکس جدید رنگی 4*6
 • مبلغ ریالی تور + 70 درصد مبلغ ارزی

برنامه سفر تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*

روز 1 محل: ✈️ تهران - مسقط - بانکوک

حضور در فرودگاه امام خمینی تهران حداقل 3 ساعت قبل از پرواز، مراجعه به کانتر هواپیمایی عمان‌ایر، تحویل بار و گرفتن 2 کارت پرواز (تهران مسقط و مسقط بانکوک)، پرواز به سمت مسقط ساعت17:05 عصر(طول پرواز 2 ساعت و نیم)، ورود به فرودگاه مسقط ساعت 20:10 شب، حضور در سالن ترانزیت، ساعت 22:00 پرواز از مسقط به سمت بانکوک(طول پرواز کمتر از 6 ساعت)

روز 2 محل: ✈️ بانکوک به سایگون

 ورود به فرودگاه بانکوک ساعت 06:45 بامداد، مراجعه به کانتر اینترنشنال فلایت(ترانزیت دسک) گرفتن کارت پرواز بانکوک به سایگون، پرواز از بانکوک به سایگون (هوشی‌مین سیتی) ویتنام ساعت 11:20 (طول پرواز 2 ساعت). پرواز به سمت سایگون (طول پرواز حدود 2 ساعت). ساعت 13:10 ظهر ورود به فرودگاه هوشی مین سیتی (سایگون)، مراجعه به پلیس مهاجرت، پرداخت هزینه ویزا 25 دلار و ورود به ویتنام، دریافت بار و ملاقات راهنمای تور، حرکت به سمت هتل تحویل اتاق.

روز 3 محل: هوشی مین سیتی(سایگون) پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

پس از صرف صبحانه در هتل گشت شهری هوشی مین سیتی (که نام قدیمی‌ آن سایگون است) شروع می‌شود این گشت شامل، بازدید از کاخ Independence Palace و بازار Ben Thanh Market ، کلیسای جامع هوشی مین Notre Dame Cathedral of Saigon و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده است. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروھای زرھی، بخشھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه‌ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھید کرد. سپس به محله چینی نشین چولون هوشی مین سی‌تی می‌رویم و از بازار سنتی Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن میکنید. بازدید از معبد Thien Hau ، که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن نوزدهم ساخته شده است را فراموش نکنید. شب هنگام فرصت مناسبی برای گردش یا خرید در شھر سایگون خواهد بود.

روز 4 محل: هوشی مین سیتی(سایگون)

صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد برای تمام روز خواهید داشت.

روز 5 محل: ✈️ سایگون - ناترنگ

صرف صبحانه در هتل، مراجعه به پذیرش هتل و تحویل اتاق(Check Out) حرکت بطرف فرودگاه جهت عزیمت به شهر ناترنگ، پرواز به سمت ناترنگ (طول پرواز حدود 1 ساعت). ملاقات با راهنمای تور در فرودگاه ناترنگ، حرکت به سمت هتل و تحویل اتاق،سپس تمام روز وقت آزاد در اختیار خواهید داشت

روز 6 محل: ناترنگ پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

صبحانه خود را در هتل میل می نمایید پس از آن برنامه گشت شھری با بازدید از موزه موسسه اقیانوس شناسی ویتنام در منطقه Cau Da ، مجموعه کاملی از گونه ھای دریایی منطقه ناترنگ در این موزه قابل رویت ھستند آغاز میشود. سپس برای تماشای تندیس بودا به معبد Long Son Pagoda خواهیم رفت. پس از آن به سمت کلیسای جامع ناترنگ که بزرگترین کلیسای شهر است میروید.معماری این کلیسا به سبک گوتیک در قرن نوزدھم میلادی توسط فرانسویان ساخته شده است. این کلیسا دارای سه ناقوس  بزرگ است که در سال 1789 در فرانسه قالب گیری شدند و ھمچنان سالم و دقیق کار میکنند. سایر برنامه ھای گشت شامل بازدید از معبد Po Nagar و صخره ھای ساحلی میباشد. تور شھری با بازدید از بازاچه محلی که محل عرضه صنایع دستی و محصولات کشاورزی است خاتمه می‌یابد.

روز 7 محل: ناترنگ

این روز و روز بعد را با صرف صبحانه در هتل آغاز خواهید کرد سپس تمام روز وقت آزاد خواهید داشت.

روز 9 محل: ✈️ ناترانگ - هانوی

صبحانه را در ھتل خود میل می فرمایید.ترانسفر فرودگاھی شما را جھت پرواز به سمت ھانوی به فرودگاه منتقل می کند. بعد از اقامت در ھتل ھانوی بقیه روز را در اختیار خود دارید.

روز 10 محل: هانوی پرداخت ورودیها: بر عهده تور می باشدنوع گشت: بازدید مجموعه های تاریخی و فرهنگی

پس از صرف صبحانه آغاز گشت شهری شامل بازدید از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، پاگودای به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ی ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید.دریاچه ی شمشیر شکسته و معبد (Hoan Kiem ) بعدازظھر، به دیدن موزه ی نژادشناسی می پردازیم. سپس در دریاچه ی که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است، گردش می کنیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 Ngoc son خیابان است که به نام ھای اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. ھنگام عصر، به تماشای برنامه ی رقص عروسک ھای روی آب می رویم، ھنرمندان این نمایش، عروسک ھا را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت میدھند و به جای آن ھا حرف می زنند و می خندند. شب را در ھانوی می گذرانید.

روز 11 محل: ترانسفر زمینی هانوی- هالونگ

بعد از اینکه صبحانه را میل کردید، با اتوبوس به سمت خلیج ھالونگ که جزو میراث جھانی یونس کو است، حرکت می کنیم مسافتی حدود3 ساعت و نیم. ھر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید از دیدن خلیج ھالونگ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه ھارمونیک کوه و دریا غافل شود.خلیج کوچک ھالونگ در خلیج منطقھای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد.به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باش کوه خلیج ھالونگ و ناھار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دھد. از غارھای شگفت انگیز در خلیج ھالونگ که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل میفرمایید.صحنه ی قایق ھای ماھیگیری و صخره ها که انعکاس نور ماه از آنها در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات در یکی از مھیج ترین مناظر طبیعی جھان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری میکنید.

روز 12 محل: ✈️ هانوی - بانکوک - مسقط

سحر هنگام صرف صبحانه را پس از تماشای طلوع آفتاب خواهید داشت، حرکت به سمت منطقه سنگھای آھکی که با اشکالی عجیب از زمین سر بیرون آورده اند، سپس حرکت به سمت فرودگاه هانوی جهت بازگشت به تهران، مراجعه به کانتر هواپیمایی Vietnam Airline گرفتن کارت پرواز به مقصد بانکوک (بار به مقصد تهران باید تگ شود)، ساعت 15:40 پرواز به سمت بانکوک (طول پرواز 2 ساعت)، ورود به فرودگاه بانکوک ساعت 17:55 مراجعه به کانتر (ترانزیت دسک) گرفتن کارتهای پرواز مسقط و تهران، ساعت 20:50 پرواز از بانکوک به مسقط (طول پرواز 6 ساعت)، ورود به فرودگاه مسقط ساعت 23:25 شب، حضور در سالن ترانزیت در مقابل گیت پرواز تهران

روز 13 محل: ✈️ مسقط - تهران

پرواز از مسقط به تهران ساعت 01:40 بامداد (طول پرواز 2 ساعت و نیم)، ورود به تهران ساعت 04:35 بامداد و پایان سفر

به "تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ویتنام نوروز 99: سایگون(ھوشی مین) 3شب+ ناترنگ 3شب+ ھانوی 2شب+ کشتی خلیج ھالونگ 1شب *پرواز عمان ایر*"

2 دیدگاه

سمانه رشیدی 6 بهمن 1398

تور ویتنام

پاسخ به سمانه رشیدی

رضا باقرزاده6 بهمن 1398

با سلام، در اسرع وقت با شما در تماس خواهیم بود

پاسخ به رضا باقرزاده
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)
تلفن: 75284-021