وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین

چین برای جلب توجه گردشگرانی که به محیط زیست اهمیت میدهند، در کمپینی با بکار گیری وسایل نقلیه الکترونیکی از گردشگری سبز حمایت نموده است.

وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین

چین به دنبال ترویج گردشگری سبز و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی به تولید ماشین‌های الکتریکی می‌پردازد و مجوز ساخت آن توسط دولت چین صادر شده است.

چین، به منظور گسترش گردشگری سبز، به جزیره هاینان ماشین‌های الکتریکی برای ارتباط و رفت و آمد روزانه توریست‌ها اهدا می‌کند. این یک فشار بزرگ توسط چین برای هدایت جهان به سمت وسایل نقلیه الکتریکی است.

چین به دنبال کاهش فروش وسایل نقلیه سوخت فسیلی و تلاش برای تسریع در استفاده از انرژی جایگزین است. خودروهایی که در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کنند، در استان هاینان برای ارتقای گردشگری پایدار تور چین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اشاره شده است رئیس جمهور Xi Jinping، در حال برنامه‌ریزی برای تبدیل هاینان به بهشت اقتصادی است. با این کار، رئیس جمهور چین اعلام کرد که کل جزیره هاینان را به یک منطقه آزاد تجاری آزمایشی تبدیل خواهد کرد.

به وسیله هاینان، نسل جدید درآمدهای اقتصادی از گردشگری و تجارت آسان‌تر خواهد شد. چین تعدادی وسیله نقلیه را به روشی علمی در هاینان کنترل خواهد کرد. آن‌ها قصد دارند این جزیره را به مکانی تبدیل کنند که مردم در آن به شیوه سبز زندگی کنند.

اداره ریاست جمهوری چین مجوز تولید خودروهای سوخت جدید می‌دهد.

این هدف افزایش 7 درصدی فروش NEV و توجه به ممنوعیت گازهای آلاینده هوا را به دنبال دارد، چرا که چین تلاش می‌کند هوا را در شهرهای آلوده مانند پکن، ماکائو و شانگهای پاک کند.

دولت چین همچنین وابستگی خود را به نفت وارداتی کاهش داده است.

بر اساس آمار، چین در سال 2009 به عنوان بزرگ‌ترین بازار خودرو در جهان و در سال 2015 به عنوان بزرگ‌ترین بازار NEV است.

چین در حال حاضر بزرگ‌ترین بازار خودرو الکتریکی را ایجاد کرده است. چین در سال گذشته بیش از نیمی از فروش جهانی را به خود اختصاص داده است.

منبع: kojaro.com
اخبار و مقالات مرتبط با "وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین"

اگر پریدن از صدها متر شما را وجد میآورد باید به فکر رزرو سفرتان با تور چین باشید، یک سکوی پرش بانجی جدید در گرند کنیون ژانگجیاجی استان هونان چین نصب شده است که قرار است مرتفعترین در دنیا باشد و بزودی برای عموم آزاد خواهد شد.

یک شعبه از کتابفروشی زنجیره ای در چین توجه مخاطبینش را با معماری شگفت انگیز به خود جلب میکند، این کتابفروشی با استفاده از جلوه های بصری نوری فضاهایی خیالی و خارق العاده را خلق میکند. Zhongshuge نام یک کتابفروشی زنجیره ای در چین است که شعبات مختلفی در سراسر این کشور دارد و به عنوان محبوبترین...

به تازگی نمایشگاهی شگفت انگیز در گالری Bel-Air Fine Art لندن برگزار شده است که آثار یک عکاس و هنرمند چینی را به نمایش گذاشته است که خودش را به رنگ سوژه عکاسی در آورده و همچون مرد نامرئی در داخل فریم عکاسی دیده میشود که با دقت میتوانید جایش را در قاب ببینید. به واسطه این آثار به آقای لیو بولین...

در هر کشوری از قاره آسیا که سفر کنید با جاذبه‌هایی روبرو خواهید شد که پر از شگفتی و زیبایی هستند. در این مقاله شما را با شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های قاره آسیا آشنا خواهیم کرد.

به "وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با وسایل نقلیه الکترونیکی در خدمت گردشگری سبز چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021