دویدن از انقلاب تا آزادی با شعار چهل و یک سال توسعه گردشگری در سایه امنیت و آرامش در روز 22 بهمن

کارمند وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و عضو تیم ملی دو میدانی پیشکسوتان هم زمان با فرا رسیدن 22 بهمن، راستا میدان انقلاب تا میدان آزادی تهران را به صورت دو استقامت طی کرد.

دویدن از انقلاب تا آزادی با شعار چهل و یک سال توسعه گردشگری در سایه امنیت و آرامش در روز 22 بهمن

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، لیلا فولادی امروز سه شنبه 22 بهمن 98 و هم زمان با حضور گسترده مردم در مراسم راهپیمایی، راستا میدان انقلاب تا میدان آزادی را به صورت دو استقامت با شعار چهل و یک سال توسعه گردشگری در سایه امنیت و آرامش طی کرد.

او درباره اهداف این حرکت خود گفت: امروز به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن با هماهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، راستا میدان انقلاب تا میدان آزادی را به صورت دو استقامت طی کردم و هدفم از این حرکت نمادین توسعه ورزش همگانی و نیز با هدف اشاعه گردشگری است.

فولادی ادامه داد: مدت 7 سال است که ورزش دو میدانی را به صورت حرفه ای دنبال می کنم و در سال 1396 پیروز به کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی دومیدانی کشور در ماده 5000 متر استقامت شدم.

او ادامه داد: در سال های 97 و 98 نیز پیروز به کسب مدال طلا در همان ماده در مسابقات قهرمانی دو میدانی کشور شدم.

این عضو تیم ملی دو میدانی ادامه داد: آبان ماه سال جاری به عنوان عضو تیم دومیدانی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیایی در مالزی شرکت کردم و پیروز به کسب مقام پنجم این مسابقات شدم.

فولادی اعلام کرد: امروز خوشبختانه فرصتی فراهم شد تا به عنوان کارمند وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و عضو تیم ملی دو میدانی جمهوری اسلامی ایران، هم زمان با حضور اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن توانستم راستا میدان انقلاب تا میدان آزادی را بدوم و حامل ومنتقل کننده شعار چهل و یک سال توسعه گردشگری در سایه امنیت و آرامش باشم.

در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن و در خاتمه راستا دو استقامت این عضو تیم ملی دو میدانی، با نثار تاج گل از این حرکت نمادین فولادی قدردانی به عمل آمد.

به "دویدن از انقلاب تا آزادی با شعار چهل و یک سال توسعه گردشگری در سایه امنیت و آرامش در روز 22 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دویدن از انقلاب تا آزادی با شعار چهل و یک سال توسعه گردشگری در سایه امنیت و آرامش در روز 22 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021