بهترین فرودگاه از نظر غذا در سال 2018 کدام است

خوردن خوراک در فرودگاه برای خود معضلی به شمار میرود، دردسرهایی همچون انتخاب غذا، استرس بالا، فست فودهای پر نمک و چرب، یافتن محلی برای نشستن و تشخیص اینکه چه غذایی بهتر است و البته این واقعیت که به ندرت غذای فرودگاه از کیفیت مطلوب برخوردار است، برای شناسایی فرودگاه هایی که بهترین غذاها را سرو می کنند ریوارد اکسپرت (Reward Expert) نظرات هزاران نفر از مسافران را از فرودگاه های پر ازدحام (خارج از ایالات متحده آمریکا) جمع آوری کرده و در کارت های امتیاز دهی غذا خوری های فرودگاه های بین المللی 2018 قرار داده است. در ادامه این مطلب بهترین غذاهای فرودگاه های بین المللی در سال 2018 معرف حضورتان می گردند.

 

بهترین فرودگاه از نظر غذا در سال 2018 کدام است

اول: فرودگاه بین المللی ناریتا توکیو، ژاپن

با وجود اینکه فرودگاه بین المللی ناریتا همانند هاندا در مرکز واقع نشده است، اما از قطب های معروف سفرهای هوایی بشمار می رود. غذاهای فرودگاه بین المللی ناریتا توکیو با عنوان برترین شناخته شده است. غذاهای فرودگاه ناریتا انتخابی فوق العاده با توجه به کیفیت بالای مواد غذایی و قیمت نسبتاً مناسب آن می باشد. یاکیتوری، سوشی، اودون، تونکاتسو بهترین غذاهای فرودگاه ناریتا می باشند. با توجه به نظر سنجی از میان مسافرانی که تجربه صرف غذاهای فرودگاه ناریتا را داشته اند، از نمره 5 با در نظر داشتن کیفیت، قیمت و تنوع در مجموع 4.77 دریافت نموده است.

دوم: فرودگاه بین المللی تائویوان تایپه، تایوان

مسافران به غذاهای فرودگاه تائویوان تایپه رتبه کل 4.10 از 5 را اعطا کردند. غذاهای فرودگاه تائویوان از لحاظ کیفیت در رتبه دومین غذاهای برتر فرودگاهی قرار دارند؛ اما تنوع غذایی چندانی ندارد. حتی اگر در ترانزیت پرواز هستید می توانید غذاهای محلی تایوانی را که سریع آماده می شوند و بسیار لذیذ هستند امتحان کنید.

سوم: فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

افرادی که از طریق فرودگاه بین المللی هنگ کنگ سفر می کنند بسیار خوش شانس هستند. این فرودگاه سومین فرودگاه شلوغ دنیا بشمار می رود و غذاهای خوشمزه فوق العاده لذیذی را برایتان سرو می کند. از خانه خاویار گرفته تا رستوران کریستال جِید، همگی نظرات بسیار مثبتی از مسافران دریافت کرده اند. مسافران سراسر دنیا که تجربه صرف غذا در این فرودگاه را داشتند در مجموع از لحاظ کیفیت، قیمت و تنوع غذایی نمره 4.03 را از 5 داده اند. غذاهای فرودگاه هنگ کنگ در رتبه سوم بهترین غذاهای فرودگاهی سال 2018 قرار گرفته اند.

چهارم: فرودگاه چانگی چانگی، سنگاپور

چانگی سنگاپور غذاهایی متنوع، با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد. در میان تمام غذاهایی که سرو می کنند کانتونی غذای ویژه و فوق العاده ای است. نمره کلی غذاهای این فرودگاه 3.94 از 5 است.

پنجم: فرودگاه اسخیپول آمستردام آمستردام، هلند

در نهایت، یکی از فرودگاه های اروپایی که در رتبه پنجم قرار گرفته است، فرودگاه اسخیپول آمستردام می باشد. غذاهای فرودگاه بسیار متنوع هستند و دارای کیفیت و قیمت مناسبی می باشند. رتبه کل غذاهای این فرودگاه 3.88 است.

ششم: فرودگاه گاتویک کراولی، انگلیس

چه کسی تصورش را می کند که فرودگاه گاتویک از لحاظ کیفیت غذایی در رتبه بالاتری از هیترو قرار گرفته است؟ با وجود اینکه کیفیت غذاهای فرودگاه گاتویک از 5 رتبه 4.11 است، قیمت پایین غذاها موجب شده در رتبه ششم فهرست قرار گیرد (4 رتبه بالاتر از فرودگاه هیترو). نمره کل غذاهای فرودگاه گاتویک 3.88 می باشد.

در انتها به ترتیب غذاهای فرودگاه

  • هفتم: کینگسفورد اسمیت سیدنی، استرالیا با نمره کل 3.84 در رتبه هفتم فهرست،
  • هشتم: غذاهای فرودگاه آدولف سوارز مادرید باراخاس مادرید اسپانیا نمره کل 3.77 در رتبه هشتم،
  • نهم: فرودگاه مونیخ؛ مونیخ، آلمان در رتبه نهم با نمره کل 3.76،
  • دهم: فرودگاه هیترو؛ لندن، انگلیس که دومین فرودگاه بین المللی شلوغ دنیا محسوب می شود. کیفیت غذاهای این فرودگاه 4.29 از 5 می باشد و نمره کلی آن 3.75 می باشد.
اخبار و مقالات مرتبط با "بهترین فرودگاه از نظر غذا در سال 2018 کدام است"

فرودگاه بین المللی پاتایا یا یو-تاپائو (U-Taphao)، تنها یک پایانه مسافری داشته که برای پروازهای داخلی و خارجی و چارتر بوده و باند آسفالته‌ای به طول 3505 کیلومتر دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 13 متر می‌باشد.

همیشه وقتی بحث هتل‌های نزدیک فرودگاه پیش می‌آید، این سوال مطرح می‌شود که اقامت در این هتل‌ها چه قدر به سودتان خواهد بود. در مورد بانکوک توصیه اصلی به مسافران تور تایلند این است که اقامت در دیگر مناطق شهر مانند سوخومویت را هیچگاه از لیستشان حذف نکنند. این منطقه تنها یک ساعت با...

مکان‌های زیادی برای غذا خوردن و نوشیدن در فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک وجود دارد. از استارباکس تا سوشی، Suvarnabhumi همه نوع گزینه‌ای دارد؛ بنابراین در زمان انتظار برای پرواز برگشت‌تان از تور تایلند، گرسنه نخواهید ماند. البته به نظر می‌آید افراد کمی (غیر از مردم محلی و کارکنان فرودگاه) در...

بسیاری از مسافران تور تایلند، در برنامه سفرشان در این کشور بازدید از بانکوک و پاتایا را با هم ترکیب می‌کنند. در این مطلب به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید برای پرواز برگشت‌تان از تور تایلند، از پاتایا به فرودگاه بانکوک بروید. در حالت عادی این مسیر را می‌توانید در کمتر از 1.5...

وب سایت SKYTRAX که یکی از موسسات مرجع برای ارزیابی در عرصه حمل ونقل هوایی می‌باشد، در طی گزارشی به معرفی بهترین فرودگاه‌های اروپا پرداخته است.

به "بهترین فرودگاه از نظر غذا در سال 2018 کدام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بهترین فرودگاه از نظر غذا در سال 2018 کدام است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021