با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم گفت: دوره اختصاصی آموزش پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ویژه نیروی انسانی در تأسیسات گردشگری استان برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم، حمید یزدانی، امروز 14 اسفند 98 با اعلام این خبر گفت: این دوره های آموزشی شامل مباحث علایم و نشانه ها، راه های انتقال، راه کارهای پیشگیری، روش صحیح استفاده از ماسک، توسط کارشناس HSE و تیم پزشکی مجرب برگزار گردید.

یزدانی ادامه داد: با توجه به اقامت مسافران خارجی در هتل ها، خطر ابتلا به این بیماری در بین کارمندان هتل ها، امکان بیشتری دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان توضیح داد: تجربه های پزشکی بر این مطلب اتفاق نظر دارد که پیشگیری بهتر از و کم هزینه تر از درمان است.

به "برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم" امتیاز دهید

2 کاربر به "برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021